Hiljuti ühel hommikul postiaugu vahelt võetud paberipatakat läbi lehitsedes leidsin arvete ja reklaamide vahelt ühe murdunud A4 formaadis ümbriku. Mõtlesin, et nüüd on mõni firma ikka eriti suurt vaeva näinud nii suure reklaami vorpimisega ja ümbrikusse panemisega. Õnneks mitte.

Osad reklaamid on siin küll väga veidrad. Alati ei ole 100 % üheselt aru saadav mida reklaamitakse, aga see on üks teine postitus. Ümbrikus oli hoopiski roheline tunnistus lapsele. Alguses mõtlesin, et see ikkagi on mingi reklaam ja keegi tahab, et ma mingi järjekordse heategevusliku organisatsiooniga liitun.

Untitled2.jpg

Kirjas seisis, et nad istutavad kliimamuutustega seoses kuskile Walesi ühe kohaliku põlispuu ja Ugandasse mingi perekonna hoovi ühe viljapuu. Tore on, aga miks nad siia ka siis mõnda viljapuud ei istutanud? Ja kas see mets üldse mets on või on tegemist puupõlluga, mis 60 aasta pärast maha raiutakse. Ei tea. Huvitav idee igatahes. Walesis ei ole inimestel tihtipeale ühtki viljapuud aias ning ülihooldatud aedades on pigem vähe ruumi võtvad spaleerpuud. Mööda müüri ääres paiknevat sõrestiku vonklevaid puid nähes läheb mul alati õunaisu ära kui mõtlen nende hooldamise peale, laisk aednik nagu ma olen. Tahaks ise ka tegelikult ühe puu peagi istutada ja platsenta sinna alla matta, sest see seisab meil siiani sügavkülmas ja ootab õiget aega ja kohta. Loodetavasti ei lähe vahepeal elekter ära.

Jaga