Kasutustingimused

Jagamine ja kopeerimine

See on siin blogis selleks, et jagada ja peegeldada mitteärinduslikel ja hariduslikel eesmärkidel, kuid palun seda tehes ka kõigile allikatele viidata – nii fotode kui ka teksti puhul. Kui kopeerid teksti teistele veebilehtedele võid kopeerida maksimaalselt 450 tähemärki muutmata teksti, mille järele on sul võimalik lisada viide siia blogisse. Viidates võib laenata ühe foto postituse kohta.

Erand: Küsi enne luba kui tahad ELUST ENESEST rubriigist midagi enda saidile kopeerida(pildid ja tekst).

NB! Siinse lehekülje lugejad kasutavad avaldatud teavet ainult omal vastutusel. Tegemist ei ole tarbimissoovitustega vaid taimede ning looduslähedase elustiili tutvustustega. Enne mõne taime või taimepreparaadi kasutamist on soovitav enne konsulteerida professionaali(de)ga. Raskemate haiguste puhul ei ole mõistlik ravimtaimi kasutada arsti määratud ravi asendajana. Ravimtaimed ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Ravimtaimi tuleb hoida lastele kättesaamatus kohas.

Teenusepakkuja ei vastuta käesoleval leheküljel toodud teabe kasutamisest tingitud mistahes tagajärgede eest, sealhulgas, kuid mitte ainult, võimaliku taimede kasutamise tagajärjel tekkinud tervisekahjustuse eest.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust.

metsikaed(at)gmail.com