Rakvere linn on aastaid eeskujuks olnud ning näidanud, et ilma elava kuuseta on võimalik pühad soliidselt ära pidada. Alternatiive päris kuusele mitmeid ning veidike leidlikust üles näidates on võimalik endale unustamatu jõulupuu luua või lõhna toomiseks tuua tuppa mõned okaspuu oksad.

Kuuse tuppa toomine on traditsioon, mis paljude jaoks sümboliseerib aasta kõige rahulikumat aega. Jõulude perioodil lastakse isegi metsloomadel rahus olla ning kuulutatakse välja jahirahu. Selle asemel, et pühade ajal metsast puu tuua, mingem sinna hoopis koos lähedastega loodusesse jalutuskäigule ning nautige värskes õhus olemist ja üksteise seltskonda.
Miks me raiume metsast ikka veel ühe päeva jaoks (enamasti) noore puu? Kuuse tuppa toomine ei olegi nii vana traditsioon ning on ju laenatud Saksa kultuurisuumist.  Üsna tobe on pärast jõule(mõnikord ka paar kuud hiljem) näha prügikastide kõrval “kuuseskelette” vedelemas näha. Kes metsast ühe õhtu jaoks elujõulist puud raiuda ei taha saab alternatiivse jõulupuu ise valmistada või tuua tuppa ainult paar oksa kuuselõhna majjatoomiseks.
1. Ehi ära oma toataimed
Pildiotsingu indoor plant christmas tree tulemus
2. Tee ise papist jõulupuu( vaata siit)
3. Valmista merest uhutud puidust (vaata siit)
Driftwood Christmas Tree, reminds me of Grandma and her driftwood collection
4. Vaata 100 erinevaid ideid Pinterestist(ava siit)
Jaga